Jak zadat zakázku
Jak zadat zakázku

Naší snahou je zadání zakázky vám co nejvíce usnadnit. Orientační dotaz na realizaci zakázky vám zodpovíme telefonicky na čísle 602 517 941, nebo mailem: info@reltex.cz

Pro zjednodušení přípravy dotazu doporučujeme pouze postupovat podle následujících kroků:

Cenová nabídka - Pro přesnou kalkulaci ceny zakázky teamového oblečení je důležité uvést následující údaje: Specifikujte vybrané typy výrobků a předpokládaný počet ks. Základní představu o nabídce teamového oblečení najdete na našich stránkách v záložce zakázková výroba v levém navigačním menu.

V případě, že požadovaný artikl na těchto stránkách nenaleznete, nebo při zvláštních požadavcích vám na základě dotazu sdělíme více podrobností.

Grafické podklady – na základě vaší představy návrh zpracujeme a výsledný náhled předvedeme na nákresu postavy. Pokud nemáte žádnou představu o grafickém zpracování designu, jsme připraveni připravit návrh podle volného popisu zadání k vaší maximální spokojenosti.

Grafické podklady (loga, nápisy, popřípadě jiné grafické prvky) je vhodné mít k dispozici v křivkách uložené pro další editaci v některém z grafických programů jako jsou CorelDraw, nebo Adobe Illustrator. Pokud vám zmíněná problematika není blízká, pomůžeme vám se získáním, popřípadě vytvořením potřebných dat.

Velikosti - U dospělých velikostí se řídíme se standardně užívaným označením konfekčních velikostí:
XS - S - M - L - XL -XXL. Toto pravidlo platí pro pánské i dámské velikosti. Je důležité řídit se konfekčními velikostmi, které si běžně pořizujete na našem trhu. Doporučujeme vzít v úvahu, že některé zahraniční výrobky zejména italských a španělských výrobců často bývají o stupeň menší než jsou obvyklé konfekční velikosti v ČR.

Ideálním řešením pro správnou volbu velikostí je návštěva v naší provozovně, kde si můžete konkrétní výrobky v různých velikostech vyzkoušet, popřípadě zapůjčit k vyzkoušení pro další členy teamu.

Materiály - Uveďte název materiálu pokud jej znáte. Pokud nevíte jaký typ materiálu zvolit, na základě vaší představy doporučíme nejvhodnější volbu pro konkrétní výrobky. Materiály nabízíme zpravidla ve více cenových kategoriích od standardních po vysoce funkční materiály.

Vzorky používaných materiálů vám můžeme zaslat k posouzení, ideálním řešením je návštěva a konzultace v naší provozovně.

NzZhYzcy