RELTEX
O nás

Naším nosným programem je výroba sportovních oděvů, které dodáváme do obchodní sítě v České republice i dalších evropských zemí. Dalším hlavním zaměřením je výroba teamových dresů s hlavním zaměřením  na program kompletního sortimentu oděvů pro cyklistiku.

V této oblasti máme bohaté zkušenosti a dosahujeme vynikajících výsledků, které jsou podporovány zkušenostmi závodních cyklistů, testujících naše výrobky.

Z požadavků aktivních sportovců vyplývají i mnohá obohacení parametrů ve vývoji nových výrobků.

Kromě cyklistického programu zajišťujeme dále zakázkovou výrobu teamového oblečení i v oblasti dalších sportů například v triatlonu, kanoistice, veslování, běžeckém lyžování, nebo atletice. I v těchto oblastech dosahujeme potěšujících výsledků o kterých vypovídají především kladné reference teamů, jejichž vybavení sportovními oděvy jsme realizovali.

Velké oblibě si u našich zákazníků získal program nadstandardních oděvů z vysoce funkčních materiálů, především v oblasti zimních termokalhot s aplikacemi elastických windstoperových materiálů. Termokalhoty jsou ve střihové úpravě nejen pro běh, ale též v provedení pro základní program společnosti - cyklistiku.

Speciální materiály na bázi nejnovějších technologických trendů můžete nalézt i v naší další produkci jak pro cyklistiku, běžecké lyžování, tak i pro další sportovní aktivity, při nichž jsou kladeny vysoké nároky na komfort a funkčnost.

kvalita   funkce   design

Spojení těchto slov vyjadřuje tři základní priority, které se snažíme vzájemně propojit v každém výrobku.

Věříme, že i Vy se stanete příznivcem značky a rozšíříte tak řadu našich spokojených zákazníků. Současně vítáme všechny Vaše výhrady nebo připomínky.

ODc4NzMxZ